Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LPP Czech Republic, s.r.o.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117630751 | aktuálnost: 1. 11. 2016

D Vhodné i pro absolventy!!!
Možnost nástupu ihned!!!
Náplň práce:
práce na pokladně
vybalování zboží
starost o úklid prodejny
poskytování poradenství zákazníkům
Požadujeme:
výborné komunikační schonosti
schopnost pracovat samostatně i v kolektivu
ochotu učit se novým věcem
příjemné vystupování a kladný vztah k módě
časová flexibilita
předchozí zkušenost výhodou
základní znalost PC
orientovanost nadlouhodobé budování kariéry
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti
zaměstnanecké slevy na zboží
velice zajímavé platové ohodnocení a bonusy z prodeje
možnost kariérního růstu a vzdělávání
zaškolení
V případě zájmu zasílat životopis na email teplice.olympia.house@re-reserved.cz nebo volat na č. 778 417 724
S doporučenkou zasílat do OC Olympia - obchod HOUSE - každé úterý 9 - 14 hodin

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha