Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Java developer

referenční číslo: 891 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete pracovat pro dynamickou a mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a máte zkušenosti s webovými aplikacemi?
Pokud ano, neváhejte poslat svůj životopis

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

  • Návrh a realizace řešení vzdělávacího SW
  • Vývoj a úprava webových produktů
  • Rozvoj funkčních a technických specifikací
  • Spolupráce s ostatními vývojáři (i v zahraničí)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Min. 3 roky komerční praxe s vývojem v Javě
  • Znalost OOP a přehled o webových aplikacích
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy, odborné kurzy
  • Zajímavá a pestrá práce
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha