Typ nabídky

Minimální mzda

Grafik (print a online)

referenční číslo: 857CE377 | aktuálnost: 02.05.2017

Blue Style k.s.

Baví vás cestování a jste nadšení pro grafiku? Máte chuť a energii na sobě pracovat? Tak se přidejte k našemu přátelskému týmu v moderní budově Danube house v Karlíně

Náplň práce

• kreativní řešení a příprava grafických návrhů
• tvorba grafických materiálů pro print i online marketing a sociální sítě (web, soc. sítě, bannery, fotky do PR článků apod.)
• úprava fotografií, DTP a předtisková příprava
• tvorba a správa korporátní identity
• příprava newsletterů
• úzká spolupráce s marketingovým a produktovým oddělením

Požadujeme

• odpovídající vzdělání a praxe v oboru
• rutinní znalost programů Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
• kreativitu, znalost současných grafických a typografických trendů
• pečlivost, samostatnost a chuť do práce
• zodpovědnost, aktivní přístup a loajalitu
• min SŠ vzdělání
• praxi v tvorbě grafiky cca 2 roky
• aktivní zájem a přehled o současných trendech

Nabízíme

• pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
• zázemí moderní společnosti se sídlem v Karlíně
• stravenky v hodnotě 90 Kč
• příspěvek na sportovní aktivity
• kurz Anglického jazyka
• občerstvení na pracovišti
• infocesty
• nástup možný ihned/dohodou

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Marketing, reklama, public relations

Profese: online marketing

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita