Typ nabídky

Programátor webových aplikací PHP

referenční číslo: 8544FA21 | aktuálnost: 11.11.2016

Median

MEDIAN, s.r.o. – úspěšná společnost dlouhodobě působící v oblasti výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software hledá i na částečný úvazek do svého týmu PROGRAMÁTORA WEBOVÝCH APLIKACÍ. Nabízíme vám uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, přístup k moderním technologiím, odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.

Náplň práce

Náplň práce:

- Vývoj a správa webových aplikací a návrh implementace změn
- Spolupráce na analýze požadavků a návrhu řešení
- Komunikace s ostatními členy týmu, tvorba dokumentace

Požadujeme

- Dobrou znalost PHP5 a principů OOP
- Dobrá znalost JavaScriptu, HTML, CSS a dalších webových technologií
- Přehled v oblasti databází a dobrá znalost SQL (MySQL, PostgreSQL výhodou)
- Alespoň pasivní znalost angličtiny
- Ochotu se stále učit
- Spolehlivost, nadšení pro věc, samostatnost a flexibilitu

Vítáno:
- Zkušenosti s Wordpress
- Zkušenost s některým PHP frameworkem (Nette výhodou)
- Praktická zkušenost s nasazováním a provozováním webových serverů
- Znalost agilní metodiky vývoje

Nabízíme

- Prostor pro vlastní kreativitu při návrhu řešení
- Práci na různorodých projektech
- Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
- Mladý a přátelský kolektiv
- Odpovídající platové ohodnocení a další benefity (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif)

Místo pracoviště: Praha
Nástup: ihned

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 160.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita