Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr lisovny s angličtinou

referenční číslo: 11979 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat ve společnosti, kde Vám nebudou házet klacky pod nohy, ale naopak uvítají Vaše nápady a návrhy na zlepšování? Pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme
Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí volné místo:

MISTR LISOVNY s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • vedení oddělení lisovny
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • koordinace logistiky
  • správa projektů a rozpočtů
  • vedení a motivace zaměstnanců

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením lidí ve výrobě
  • znalost technických materiálů – plasty, termoplasty aj.

Nabízíme:

  • motivační systém benefitů
  • práci v moderním, reprezentativním prostředí
  • možnost ubytování
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha