Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník DTP a grafik

referenční číslo: 852BEF2A | aktuálnost: 02.05.2017

NLN, s.r.o.

Zavedené nakladatelství přijme
spolehlivého pracovníka na předtiskovou přípravu a grafickou úpravu knih a časopisů. Nástup možný po 1. říjnu 2016.

Náplň práce

Sazba a grafická úprava knih a časopisů

Požadujeme

Znalost programů Adobe na platformě PC
Znalost přípravy dat pro tisk
Znalost zpracování obrazových podkladů na profesionální úrovni
Zkušenost v oboru
Samostatnost, odpovědnost a schopnost spolupráce s různými profesemi nakladatelství, vztah ke knižní kultuře

Nabízíme

Práci na HPP s flexibilní pracovní dobou
Kreativní práci
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Ohodnocení podle výkonu i schopností

Místo pracoviště: Praha 1

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie

Profese: DTP operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby