Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EVROmat a.s.

Odborní účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349660765 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce:Tovární č.p. 1932/30, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" Přímá podpora hlavní účetní;
" Pořizování FAP materiálové/režijní (cca 300/týd.);
" Práce se skladovými doklady (příjemky, výdejky);
" Zodpovědnost za správnost operací;
" Podklady pro měs. uzávěrky (inventarizace účtů sk. 0-majetek, 1-zásoby, 38-čas. rozlišení);
" Zpracování statistických výkazů - především Intrastat (vazba na došlé/vystavené fa);
" Spolupráce s celým účetním týmem;
" Komunikace napříč firmou (podpora pro OZ, ostatní pobočky);
Požadavky:
" SŠ vzdělání ekonomického směru;
" Praxe na pozici junior účetní min. 1 roky;
" Znalost práce s MS Office (Word, Excel);
" Nezbytná schopnost samostatně zpracovávat úkoly;
" Komunikativní osobnost s pozitivním přístupem;
Výhodou:
" Orientace v zákoně č. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty;
" Orientace v účetních a daňových předpisech;
" Zkušenosti s účtováním ve výrobní společnosti;
" Znalost IS K2 velkou výhodou, není podmínkou.
Nabízíme:
" Zázemí stabilní tuzemské společnosti;
" Ohodnocení v závislosti na zkušenostech;
" Příspěvek na stravování;
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail nebo tel. číslo

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha