Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro významnou společnost zabývající se velkoobchodem hledáme spolehlivé brigádníky na odpolední brigádu MÁŠ ČAS odpoledne PO škole? chceš SI přivydělat? hledáme právě tebe Nabízíme pohodovou odpolední brigádu do skladu - brigáda JE nárazová - nemusí být každý den. Pracovní doba je PO - PÁ od 15:00 do 20:00 hodin - možno i přes den dle tvého času

Pohodová odpolední brigáda do skladu, studenti hlašte se

referenční číslo: 84FC030F | aktuálnost: 11. 7. 2016

Náplň práce:

- práce se čtečkou
- příjem a expedice zboží
- balení zboží

Požadujeme:

POŽADUJEME:
- čistý trestní rejstřík (hm. odpovědnost)
- věk min. 18 let
- spolehlivost a chuť pracovat
- vhodné zejména pro muže - fyzická náročnost

Nabízíme:

NABÍZÍME:
- mzda 77Kč/h
- přátelský kolektiv
- jednoduchá práce ve skladu

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Specializace: skladník/manipulant

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha