Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11306680744 | aktuálnost: 15. 9. 2016

SŠ vzdělání, všeobecný přehled v oblasti recruitmentu a vzdělávání, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou, minimálně 2 roky praxe, znalost v systému BIS 4 nebo jiného docházkového systému, velmi dobré komunikační schopnosti a ochotu dále se rozvíjet, znalost pracovně právních vztahu, předchozí působení ve výrobní společnosti výhodou, samostatnost, kreativitu, kombinační myšlení a všeobecný rozhled, odolnost vůči stresu, ŘP skupiny B.
Mzda: 23 000 - 25 000 Kč, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Náplň práce: Nábor zaměstnanců od A do Z, příprava výběrových řízení, aktivní volání vhodným kandidátům, koordinace dalších kroků s uchazeči (pohovory, nástupy, relokace atd.), reporting, vedení docházkového systému, příprava mzdových podkladů. Pracoviště Opava, nástup možný ihned, KO: Novák Petr, tel.: 731 456 189, e-mail: kmrorg.cz@akzonobel.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail