Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schindler, spol. s r.o.

Reklamační referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11579570747 | aktuálnost: 26. 10. 2016

SŠ/VŠ, praxe v oboru výhodou, dobrá znalost v oboru a technice jízdních kol, manuální zručnost a zkušenost se servisem všech typů jízdních kol, znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou, komunikativnost, samostatnost, reprezentativní vystupování, vlastní aktivita, smysl pro detail.
Náplň práce: vyřizování reklamací pro velkoobchod a maloobchod, vidence reklamací, hlídání termínů vyřizování reklamací, posuzování, kontakt s dodavatelem (angličtina, případně němčina) i koncovým zákazníkem.
Mzda 20 000 - 23 000 Kč, zaměstnanecké výhody (stravenky, nákup zboží se slevou), pracoviště Kravaře, nástup od 1.1.2017.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail