Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JaP - Jacina, s.r.o.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10250600713 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště.

Co Vás čeká?
- lakování (mokré lakování) a nátěr dílů, stříkání barev včetně tmelení povrchů
- kontrola kvality s nároky na jakost
- provádění oprav nátěrů a lakování
- komplexní obsluha zařízení lakovny
- vytváření reportů a výrobních záznamů
- práce na 1 (ranní) směnu, hodinová mzda

Koho hledáme?
Hledáme manuálně zručného člověka, vyučeného v oboru lakýrník nebo s praxí na obdobné pozici.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče.

Co Vám nabízíme?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- dobrý tým kolegů a spolupracovníků
- dobré platové ohodnocení a možnost finančního růstu
- kompletní zaškolení na pracovní pozici
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Více informací o naší společnosti naleznete zde: www.jap-jacina.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

JaP - Jacina, s.r.o., Šárka Libichová, libichova@jap-jacina.cz, +420 326 773 454,731 661 187