Typ nabídky

Minimální mzda

Informátor / Administrativní pracovnik

referenční číslo: 84C02EEF | aktuálnost: 02.05.2017

HRVATSKA TURISTIČKA ZAJEDNICA - organizační složka

Informátor / Administrativní pracovník v oboru cestovní ruch ve společností Chorvatské turistické sdružení - národní centrála cestovního ruchu, částečný úvazek na dobu určitou od 01.08.2016 - 31.07.2017, zkušební doba 3 měsíce, přihlášky a CV posílejte emailem do 20.07.2016

Náplň práce

Administrativní práce
Podávání informaci telefonický a emailem
Obousměrné překlady – čeština a chorvatština
Informování turistů o turistické nabídce Chorvatska
Správa sociálních síti
Ostatní podobné úkoly

Požadujeme

Chorvatština a čeština na výborné úrovní (slovem i písmem)
Znalost MS Office
Znalost turistické nabídky Chorvatska
Komunikační dovednosti, profesionalita, odpovědnost, sklon k týmové práci

Nabízíme

Osobnostní i odborný rozvoj
Příjemné prostředí
Částečný úvazek na dobu určitou od 01.08.2016 - 31.07.2017
Zkušební doba 3 měsíce
Přihlášky a CV posílejte emailem do 20.07.2016

Místo pracoviště: Praha 1

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita