Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Hledáme specialisty controllingu s němčinou #7918720 (Praha, CZ)

referenční číslo: 7918720 | aktuálnost: 1. 11. 2016

ZAJÍMAJÍ VÁS ČÍSLA a MÁTE AKTIVNÍ NĚMČINU?PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS  DEJTE NÁM o SOBĚ CO NEJDŘÍVE VĚDĚT, RÁDI VÁS POZNÁMEPro mezinárodní společnost hledáme zkušení osobnosti do oddělení controllingu. Co Vás čeká?

- zázemí stabilní společnosti

- zúročení Vašich dosavadních zkušeností

- přátelský kolektiv

- zajímavé zaměstnanecké benefity včetně 13. platu

- pružná pracovní doba 

- denní využití německého jazyka

- občasné služební cesty 

- zajímavé finanční ohodnocení a možnost profesního růstuCo očekáváme na oplátku od Vás?

-  zkušenosti v controllingu

- aktivní němčinu

- zájem o obor a profesionalitu

- ŘP sk. B

Pracoviště: PrahaNástup ihned nebo dle dohody. Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail