Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DIOSS NÝŘANY a.s.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11401060774 | aktuálnost: 6. 12. 2016

místo výkonu práce - Nýřany

Pracovní náplň:
- tvorba 3D modelů a výrobní dokumentace
- konstrukce plechových dílů, rozvinů, přípravků a nástrojů pro naši výrobu
- spolupráce s oddělením technologie, obchodu a nákupu

Požadavky:
- SŠ/VŠ strojírenského zaměření
- znalost práce v 3D CAD programu, nejlépe CREU nebo PRO/ENGINEER
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- praxe v oboru výhodou
- vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody:
- závodní stravování
- ubytování
- penzijní připojištění
- doprava

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DIOSS NÝŘANY a.s., Irena Valentinová, i.valentinova@dioss.cz, +420 378 017 510,mob.724 255 161