Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik pro CNC stroje

referenční číslo: 8663 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste technicky zdatný a flexibilní a rád cestuje? Máte znalosti v oblasti CNC strojů, opravou a servisem? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a chcete si najít stabilní zaměstnání na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro CNC STROJE? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK pro CNC STROJE (30 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • zajištění servisu, údržby a opravy CNC strojů
  • instalace strojů a technické poradenství
  • diagnostika stavu strojů u zákazníků
  • komunikace s kolegy v servisním týmu
  • řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • časté cestování na území ČR (převážně Střední a Severní Čechy)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk - úroveň B1
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi s CNC stroji min. 3 roky
  • Ochotu cestovat po ČR
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • organizační schopnosti a flexibilitu

Nabízíme:

  • kvalitní školení v zahraniční centrále
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • místo výkonu práce: Střední a Severní Čechy

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha