Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Tesaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11150980709 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pro jednoho z našich klientů - mezinárodní společnost působící v oblasti výroby hřišť a sportovišť - hledáme manuálně zručné kandidáty, které baví manuální práce se dřevem.

Náplň práce:
- Manuální práce se dřevem - oblast výroby dětských hřišť a sportovišť
- Opracování odkorněných akátových kmenů motorovou pilou, úhlovou bruskou
- Vrtání a vyvrtávání otvorů do dřeva pomocí ruční vrtačky
- Zpracování kulatiny na dílčí komponenty pro výrobu dětských hřišť
- Práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna)
- Práce v moderní nově postavené hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu, s nejmodernějším vybavením (odsávání prachu atd.)

Požadujeme:
- Zájem o manuální práci se dřevem - praxe v práci se dřevem výhodou, nikoli podmínkou
- Manuální zručnost, spolehlivost, prostorová představivost
- Dobrý zdravotní stav , trestní bezúhonnost
- Zájem o dlouhodobou stabilní práci

Nabízíme:
- Dlouhodobou a stabilní práci na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
- Nástupní mzdu cca 17 000 Kč hrubého, po zapracování nárůst mzdy (cca 18 - 19 000 Kč)
- Balíček benefitů pro zaměstnance - týden dovolené navíc (5 týdnů), dotované stravování přímo v rámci firmy, jazykové kurzy, akce pro zaměstnance aj.
- Místo výkonu práce - BRNO Slatina

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha