Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FENIX PERSONAL s.r.o.

Techničtí a odborní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11205220781 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Elektroprojektant

Co bude náplní Vaší práce?
Tvorba elektro projektu a výkresové el. dokumentace pro jednoúčelové stroje
Příprava podkladů pro objednávky elektro komponent a materiálu
Poskytování rady a podpory podřízeným, kontrola jejich výkonu
Zodpovědnost za sklad elektrosoučástek
Spolupráce při náboru zaměstnanců, zejména elektromontérů
Jednání s dodavateli a klienty (převážně telefonicky, emailem)
V případě potřeby servisní zásah u klientů

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Má vystudovanou SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
Ovládá program EPLAN, příp. obdobný software
Má už cca 3-4 roky praxe s elektro servisem, údržbou nebo projektováním - ví, jaké jsou bezpečnostní normy, k čemu je světelná závora atd.
Dokáže alespoň přečíst a pochopit technický text v AJ
Má platnou vyhlášku č. 50 - min. §6 nebo vyšší?
Je samostatný, zodpovědný a ochotný na sobě dále pracovat
Bez potíží umí pracovat na PC a ovládá MS Office
Je aktivní řidič a má platný Řp. sk.B

Zaměstnanecké výhody:
Co Vás čeká, když uspějete?
Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
Příležitost vybrat si svůj tým a být u rozjezdu nového oddělení ve stabilní společnosti
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
Příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
Stravenky a dovolená navíc

Kontakt telefonicky, nebo emailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FENIX PERSONAL s.r.o., Ivana Pitrušková Gregovská, pitruskova@fenixpersonal.cz, +420 603 877 831