Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vodňanská drůbež, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11132290749 | aktuálnost: 20. 7. 2016

První kontakt emailem nebo telefonicky (Po-St 6-14 hod.)
Požadujeme: vyučení s maturitou nebo střední školu, výhodou je potravinářské zaměření, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC ( Excel, Word, Powerpoint)
Náplň práce: organizuje výrobní činnost v určených objemech, sortimentu, kvalitě a čase v souladu s technologickými postupy, normami, předpisy BOZP a PO a hyg. minima.
Očekáváme: zkušenost s řízením kolektivu, komunikativnost, zodpovědnost, částečnou časovou flexibilitu. Práce je pouze na noční směnu od 22:00-6:00,v chladném prostředí ( cca 8 st.) na porcovně a balírně výrobků z drůbežího masa.
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená nad rámec zákona, zvýhodněné volání od mobilního operátora.
Místo výkonu práce: Provozovna Modřice, Chrlická 522, 664 42 Modřice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail