Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ACS Czech Republic s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7996150769 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Náplň práce: technická podpora pro zákazníky se smart phony a s podobnými technickými zařízeními.
Požadujeme: znalost ruštiny na úrovni rodilý mluvčí, angličtinu na úrovni pokročilý, orientace na zákazníka, snahu učit se, zkušenost z call centra výhodou.
Pracovní smlouva na dobu 1 roku od data nástupu

Job description:technical support and customer service to customers with smart phones and other telecommunication devices.
We require: native/fluent Russian, intermediate English
customer orientated approach, willingness to learn
call centre experience (customer care) is a big advantage.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ACS Czech Republic s.r.o., Lucie Kubíková, HR and Operational Manager, Lucie.Kubikova@xerox.com, +420 725 484 708