Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11338510712 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. zabývající se výrobou výpočetní techniky a spotřební elektroniky,hlédá do svého týmu člověka na pozici Technik oprav.

Náplň práce:
-Analýza chyb u serverových počítačových sestav

  • identifikace vadné komponenty a její výměna
  • evidence záznamů o problémech do databáze

-Informování relevantních oddělení o problémech,které se vyskytly
-Následování instrukcí managementu a okamžitá pomoc při řešení problémů,jejichž vyřešení je důležité pro společnost

Požadujeme:
-SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-Základní znalost MS Office Excel
-Základy správy MS Windows
-Znalost GNU/Linux-výhodou
-Vyhláška č.50/1978 sb. §5
-Anglický jazyk výhodou
-Samostanost,flexibilita a chuť učit se novým věcem
-Nástup ihned,případně dle domluvy

Nabízíme:
-Práci v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího vzdělávání a růstu
-Moderní pracovní prostředí
-25 dnů dovolené (a další den navíc po 5 letech a po 8 letech práce ve společnosti)
Zaměstnanecké benefity–stravenky,Flexi Passy, MultiSport karty,firemní posilovna,jazykové kurzy,Sick day,firemní akce pro zaměstnance

Své životopisy posílejte na adresu blanka_jelinkova@wistron.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha