Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AG TRANSPORT, s.r.o.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10795130777 | aktuálnost: 7. 12. 2016

komunikace s řidiči a dopravci, přijímání objednávek na přepravy, zajišťování a organizace přeprav, koordinace a organizace dopravy v rámci přidělených kamionů, kontrola řidičů při přepravě, vytěžování, plánování tras, sledování zakázek, odpovědnost za kvalitu přeprav, zajištění dokumentace, domlouvání cen, běžná administrativa, praxe na obdobné pozici, organizační a komunikační schopnosti, schopnost improvizovat a kombinovat, odolnost proti stresu, časová flexibilita, zodpovědnost, rozhodnost, aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou, výborná znalost evrop. zeměpisu, zkušenosti na obdobné pozici podmínkou, znalost, PC, zaškolení cca. 1 měsíc v sídle společnosti, životopis na e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

AG TRANSPORT, s.r.o., Mgr. Tomáš Kepič, prace@agtransport.cz

Odpovědět na inzerát