Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

International Automotive Components Group s.r.o.

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11075760798 | aktuálnost: 8. 7. 2016

pracoviště Hodonín, U Kyjovky 4000/9
náplň práce: odpovídá za diagnostiku, odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií, případně montáž a demontáž strojů a jejich částí. Samostatně vyhledává a odstraňuje problémy na strojích. Odpovídá za správu a údržbu přidělených vyhrazených technických zařízení. Přijímá hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Pomáhá svým kolegům při ostraňování složitějších poruch. Udržuje technickou dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu.
požadavky: ÚSO/vyučení v oboru, základy automatizační techniky, znalost hydraulitických a pneumatických systémů, znalost čtení strojní a výkresové dokumentace, svářečské zkoušky a průkaz, základní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B, samostatnost a zodpovědnost, týmová práce, fyzická a manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, přesnost.
zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů aj.
Kontakt na e-mail veronika.vojtova@iacgroup.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail