Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho významného globálně orientovaného klienta zabývajícího se velkosériovou kovovýrobou a také výrobou vlastních produktů hledáme šikovné kandidáty na pozici řidičů VZV.

Řidič vysokozdvihu - 20 000 Kč - Český Těšín

referenční číslo: 840F777A | aktuálnost: 6. 12. 2016

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání na HPP
- nástup IHNED
- základní mzda 17 000 Kč + příplatky (víkend 30%, noc 10%, svátek 100%, přesčas až 55%)
- dotované stravování
- zázemí prosperující společnosti
- zaškolení
- pracoviště Český Těšín
Náplň práce:
- zabezpečení manipulace s materiálem pro výrobu
- vykládka materiálu z kamionu
- příjem materiálu na sklad
- příprava zakázek k expedici, expedice zakázek
- zabezpečení obsluhy manipulační techniky – práce s vysokozdvižným vozíkem a retrakem
Požadujeme:
- Střední odborné vzdělání s výučním listem
- Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
- Oprávnění k obsluze zdvihacího zařízení výhodou
- Práce v třísměnném a čtyřsměnném provoze
- Samostatnost, rozhodnost

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo volejte na tel: 734 444 904. Výběrové řízení právě probíhá.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Český Těšín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Specializace: řidič vysokozdvižného vozíku

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha