Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Terra Group Investment, a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10933990739 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Místo výkonu práce (adresa): Pavlovova 54, Ostrava-Zábřeh, 700 30
Kontakt: kariera.tgi@terragroup.cz

Terra Group Investment, a.s. Pobočka Ostrava
Společnost Terra Group, zabývající se energetickými aukcemi, vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Regionálního obchodního referenta

Koho hledáme:
" Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
" Praxi v oblasti energetiky výhodou
" Dobrou úroveň sociálních dovedností: přátelský přístup, schopnost týmové práce, reprezentativní vystupování
" Schopnost rychlé orientace ve firemních procesech
" Chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a hodnotit sám sebe
" Odolnost vůči stresu, ochota překonávat překážky
" Zájem reprezentovat hodnoty a značku naší společnosti
" Řidičský průkaz sk. B výhodou
" Maximální časovou flexibilitu

Co nabízíme:
" Rozsáhlé portfolio vlastních produktů a služeb
" Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém a příjemném kolektivu
" Veškerá administrativní podpora a zázemí vlastního Back Office
" Portfólio zákazníků ve svém regionu
" Přidělování zákazníků poptávajících naše služby
" Nadstandartní výdělky
" Zdokonalování svých obchodních zkušeností
" Kariérní růst

Pracovní náplň:
" Komunikace a péče o klíčové zákazníky v segmentu veřejné správy (obce, starostové, firmy)
" Prohlubování obchodních vztahů se současnými zákazníky ze skupiny domácností
" Doprodej služeb stávajícím a novým zákazníkům
" Akviziční činnost v rámci přidělených obchodních případů

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Terra Group Investment, a.s., Adéla Teichmannová, kariera.tgi@terragroup.cz