Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik – Hradec Králové

referenční číslo: 83E2A111 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Mechanik – Hradec Králové.

Náplň práce

Popis práce
• specifikace závad na strojích a návrh jejich řešení
• provádění opravárenské činnosti dle servisního manuálu a návodu na obsluhu a údržbu stroje
• komunikace se zákazníkem

Požadujeme
• SOU/SŠ technického směru, nejlépe obor elektro nebo opravy stavebních / zemědělských strojů
• prokazatelná praxe v oboru oprav těchto strojů
• v případě absolventa je nutné prokázat zájem o práci v tomto oboru
• ŘP sk.B, výhodou sk.C
• elektro vyhláška 50 výhodou
• pasivní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme
• zázemí mezinárodní společnosti
• systém benefitů
• 5 týdnů dovolené
• 1.pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku
• servisní vůz, mobilní telefon, notebook jako pracovní nástroje
• místo pracoviště – Hradec Králové

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity