Typ nabídky

Minimální mzda

Laborant/laborantka

referenční číslo: 83CBFB95 | aktuálnost: 01.03.2018

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole přijme do pracovního poměru zdravotnické, farmaceutické a rtg. laboranty/laborantky (laboratorní asistenty).

Náplň práce

Práce laboranta na pracovištích FN Motol dle výběru (např. biochemie, genetika, mikrobiologie, hematologie, patologie, imunologie, atd...). Jednosměnný provoz nebo dvousměnný provoz (event. jednosměnný s víkendovými službami).
Písemné nabídky včetně CV zasílejte na adresu: Sekretariát personální náměstkyně, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: denisa.licakova@fnmotol.cz . Info tel.: 22443 1100, 1050.

Požadujeme

Ukončené vzdělání v oboru zdravotní (farmac. nebo rtg.) laborant (případně laboratorní asistent). Plný či částečný úvazek.

Nabízíme

Možnost vzdělávání a dalšího odborného růstu; ubytování pro mimopražské, levné stravování v závodní jídelně, příspěvky na sport, kulturu a relaxační pobyty a další zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: V Úvalu 84, Praha 5, 150 06

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: laborant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy