Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MEDIS Holding a.s.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11385890750 | aktuálnost: 8. 9. 2016

PPRACOVNÍK/-ICE PŘÍJMU ZAKÁZEK
- PP na dobu určitou od 1. 10. 2016 do 30. 9. 2017, formou zkráceného úvazku
- Náplň práce: komunikace se zákazníky na příjmu zakázek nákladních a osobních vozidel na STK v Hradci Králové Slezské předměstí, pořizování záznamů o zakázce do systému DEKRA, příjem hotovosti od zákazníků
-Požadujeme: ÚSO, úspěšné absolvování kurzu na pořizování záznamů do systému DEKRA - podmínkou, uživatelsky PC, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, loajalitu, svědomitost, odpovědnost
- Nabízíme: zkrácený úvazek (20-30 h/týden), pracovní doba dle dohody, stravenky.
Pozice je vhodná pro absolventy a studenty starší 18 let.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail vedeni@medis.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 90 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha