Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní manažer - rusko

referenční číslo: 1632 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Máte zkušenosti jako prodejce v technické oblasti? Chcete se uplatnit v mezinárodní společnosti, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Umíte-li plynule komunikovat v ruském jazyce, pak je tato pozice právě pro Vás

Společnost sídlící na Novojičínsku hledá vhodného kandidáta pro obsazení pozice:

OBCHODNÍ MANAŽER - RUSKO

Náplň práce

  • Udržování obchodních vztahů na ruském trhu
  • Vedení obchodních jednání
  • Péče o klíčové zákazníky
  • Pravidelný reporting
  • Zprostředkovávání informací mezi klientem a firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Obchodní zkušenosti
  • Komunikativní znalost ruského a anglického jazyka
  • Zodpovědný přístup
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Práci pro dynamickou nadnárodní společnost na HPP
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Možnost volnočasových aktivit
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha