Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant - multilanguage - fixní plat

referenční číslo: 8385A02A | aktuálnost: 11.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Naším klientem je stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí.

Hlavním úkolem této pozice je budování vztahů s našimi zahraničními klienty.

Požadujeme:
- znalost alespoň jednoho z těchto jazyků na úrovni rodilého mluvčího:
arabského jazyka
ruského jazyka
španělského jazyka
vietnamského jazyka
nebo čínského jazyka
- uživatelskou znalost práce na PC
- slušné vystupování
- trestní bezúhonnost a slušné vystupování
- český jazyk je výhodou - ne podmínkou

Nabízíme:
- kompletní systém školení zaměřený na komunikaci s klientem
- moderní a atraktivní pracovní prostředí na Praze 4 v blízkosti metra
- podporu po celou dobu spolupráce
- profesionální vedení
- profesní růst
- flexibilní pracovní dobu a Fixní plat + provize z aktivity
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe

Náplň práce:
- komunikace se zájemci o služby
- poskytování informací a supportu pro klienty
- zpracování interních databází formou odchozích hovorů
- kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
- práce v teamu - spolupráce se zkušenými kolegy
- profesní růst - prohlubování znalostí
- administrativní činnost - reporting

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy