Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Služby města Český Krumlov s.r.o.

Ostatní stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10788080720 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Technik - vedoucí střediska komunikací - vzdělání středoškolské. Vhodné i pro OZP (2. Stupeň) .Náplň práce: Řízení svěřeného úseku střediska komunikací, komplexní příprava a realizace investičních akcí a oprav místních komunikací, administrativní činnosti spojené s chodem střediska. Požadujeme: zkušenosti s vedením zaměstnanců a základní znalosti z oblasti dopravy a údržby komunikací - výhodou, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, uživatelská znalost MS Windows a MS Office, řidičský průkaz sk. B. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda od 20.000,-- Kč hrubého (dle praxe). Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky-podnikové stravování. Kontakt: v případě zájmu zašlete životopis, motivační dopis (přiložte souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k nakládání s osobními údaji pro účely výběrového řízení) na drabkova@smck.cz , p. Drábková 380 726 341. Ověřeno 10.1.2017.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Služby města Český Krumlov s.r.o., Drábková, drabkova@smck.cz, +420 380 726 341

Odpovědět na inzerát