Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lidl Česká republika v.o.s.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9656030774 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Místo výkonu práce: Benešova č.p. 145
349 01 Stříbro
zkrácený prac.úvazek 35 hod. týdně,
Váš profil
ukončené středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
příjemné a vstřícné vystupování
zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
ochota k fyzické práci
schopnost týmové spolupráce
flexibilita, práce na směny
Vaše úkoly a pracovní náplň
K Vašim úkolům bude patřit vybalování a doplňování zboží na prodejně, stejně jako úklid a skartace prázdných kartonů. Budete kontrolovat data spotřeby zboží, abychom zákazníkům zaručili čerstvost zboží, které si u nás koupí.
Naučíte se ovládat pec a rozpékáním pečiva vždy provoníte celou prodejnu. Zároveň se budete starat o to, aby prodejna byla po celou dobu čistá a upravená.
Při markování zboží na pokladně budete právě Vy tváří Lidlu pro naše zákazníky, a proto se naučíte naše interní zásady vstřícnosti.
Detaily
od počátku zajímavé mzdové ohodnocení
propracovaný systém zaučení
příjemná pracovní atmosféra v motivovaném týmu
jisté zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
možnost částečného úvazku
2 dny v týdnu volné
elektronická evidence docházky
možnost kariérního růstu
balíček firemních benefitů
Místo výkonu práce: Stříbro

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 000 - 15 925 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Lidl Česká republika v.o.s., Personální oddělení LC Cerhovice, perso-cer@lidl.cz, +420 311 601 304