Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Servisní technik/svařovací technika/Praha

referenční číslo: 36059 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zaměřenou na výrobu a prodej svařovací techniky a solární elektroniky, hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici:

Servisní technik / svařovací technika / Praha

Náplň práce:
- opravy a servis svařovacích zařízení
- zavádění svařovacích zařízení do provozu včetně instalace příslušného softwaru
- provádění školení pro zákazníky
- předávání zákaznických referencí členům obchodního týmu
- sledování nákladů, podílení se na správě skladového hospodářství

Požadujeme:
- ukončené elektrotechnické vzdělání
- oprávnění provádět opravy elektrotechniky (§ 6 vyhl. č. 50/1978)
- znalost ručního elektrického svařování výhodou (WIG, MIG/MAG)
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
- orientace na zákazníka, dobré komunikační dovednosti
- schopnost týmové spolupráce, ochota k dalšímu vzdělávání
- časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení
- stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
- důkladné úvodní zaškolení
- notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další zaměstnanecké benefity
- místo výkonu práce Praha, nástup možný ihned

Vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce: Praha
Nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce na e-mail kariera12@karierasro.cz a uvádějte značku 21961/STPHA/SUS.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha