Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lion Teleservices CZ, a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11328600707 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Teleperformance je nadnárodní společnost s 19ti letou tradicí v ČR a působením v 62 zemích světa s 270 kontaktními centry.
Rádi telefonujete? Jste komunikativní? Pak hledáme právě Vás na pozici operátora/ku zákaznické linky!
Vše Vás naučíme, zaškolíme i bez předchozí praxe. Nejlepší zaškolení na trhu. Možnost pracovat s nejlepšími produkty na trhu.
Místo výkonu práce Pardubice.

Kontaktní centrum TELEPERFORMANCE přijme specialistu linky - T-Mobile.
Pracovní náplň

  • pečovat o klienty na příchozí lince
  • řešení požadavků klientů
  • nabídka a prodej dalších produktů
  • vyřizování objednávek
  • administrativní činnosti
  • práce na směny, možnost volby

Váš ideální profil:

  • radost z komunikace s lidmi
  • projev bez řečových vad
  • umět najít řešení
  • schopnost vyjednávat
  • základní znalost práce na PC
  • pozitivní přístup k životu

Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost práce na směny, zkrácené úvazky, zaměstnanecký tarif, firemní snídaně, zaměstnanecké akce
Místo je vhodné i pro mladistvé, absolventy a OZP

První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha