Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby, šumpersko

referenční číslo: 12761 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Šumpersko je pro Vás dobře dostupnou lokalitou a hledáte zde práci v oblasti strojírenství?

Máte zkušenosti s vedením středně velkého kolektivu o cca 50 zaměstnancích a domluvíte se anglicky?

Pak nám zašlete Váš životopis a zavolejte nám ohledně bližších informací na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY, ŠUMPERSKO (30.000 – 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení kolektivu o cca 50 lidech včetně 2 mistrů výrobu
  • Vytváření strategického plánu výroby, denní organizace činností ve výrobě
  • Analýza výrobních výstupů a řešení optimalizací výroby
  • Dohled nad technologickými procesy ve výrobě, zajištění údržby
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou, administrativní práce v SAP aj.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického charakteru
  • Praxe na vedoucí pozici ve strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1 – B2 (komunikativní)

Nabízíme:

  • Prémie k fixní mzdě
  • Příspěvky na spoření na důchod
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Firmou dotované aktivity
  • Vzdělávání v jazycích i odborné vzdělávání
  • Lokalita: Šumpersko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha