Typ nabídky

Minimální mzda

C# Developer/Analytik - Státní správa

referenční číslo: 833FEDCD | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Klientem je česká IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie. Svým zaměřením pokrývají oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb. Důraz je kladen na kvalitu, klientský přístup, dosahování vysoké efektivity a informační bezpečnost. Pro oblast veřejné správy aktuálně hledají nadšeného vývojáře se zájmem o komunikaci se zákazníkem.

Náplň práce

Rozšiřování a budování nových informačních systémů státní správy
Komunikace mezi systémy webovými službami
Využívání základních registrů
Práce s PDF a certifikáty, intenzivní práce s MS SQL serverem
Vytváření uživatelského interaktivního rozhraní
Samostatná práce a zapojení v širším řešitelském týmu
Vytváření automatizovaných testů

Požadujeme

VŠ vzdělání
Microsoft Visual C#
Microsoft Visual Studio a Team Foundation Server
Microsoft SQL Server - dotazy do databáze
Webové služby SOAP
Samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v kolektivu

Výhodou:
Absolvent VŠ obor informatika nebo výpočetní technika
Znalostí Windows Communication Foundation
Microsoft SQL Server - hlubší znalosti-
Microsoft Sharepoint
Microsoft servery
Virtualizace práce s AD
Prověrka NBÚ stupeň – Důvěrné
Microsoft certifikace
Práce s MS Office

Nabízíme

Přátelský kolektiv kvalifikovaných kolegů
Zajímavou a perspektivní práci
Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
Profesionální technické vybavení
Systém volitelných zaměstnaneckých výhod
Možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace
Flexibilní pracovní dobu

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální