Typ nabídky

Minimální mzda

Správce počítačové sítě

referenční číslo: 82EC9926 | aktuálnost: 06.02.2017

ELCOM, a. s.

Náplň práce

Pracovní náplň:

 instalace a konfigurace operačních systémů, aplikací a ovladačů HW  správa uživ. účtů a přidělování přístupových práv  diagnostika problémů HW/SW/sítí, hledání řešení, zajištění nápravy/opravy samostatně nebo 3. stranou  správa a dohled počítačových sítí z hlediska jejich funkčnosti a bezpečnosti  optimalizace využívání počítačů, sítí a konfigurace jejich parametrů  zálohování dat  správa HW a SW včetně licencí  tvorba a aktualizace příslušné dokumentace  výběr pořizovaného HW/SW a příslušenství  podpora při nasazování nových IT systémů  provádění licenčních auditů  podpora koncových uživatelů

Požadavky:

Nutné  minimálně SŠ vzdělání  znalost operačních systémů MS Windows a Linux  znalost MS Office, zejména Outlook  zkušenost s MS Exchange  znalost počítačových sítí (ethernet, WiFi, TCP/IP)  pasivní znalost AJ Výhodou  praxe ve výše uvedeném oboru  znalost MS Sharepoint a MS Project server  zkušenost s Active Directory  znalost příkazové řádky / skriptování (Windows/Linux)  zkušenost s údržbou DB MySQL / Oracle  zkušenost s VOIP ústřednou Asterisk  vyhláška č. 50/1978 Sb. §4  vysokoškolské vzdělání

Osobní předpoklady:

 kreativní technické myšlení, komunikační a organizační schopnost  zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost  houževnatost, osobní zájem a pracovní nasazení

Nabízíme:

 získání vysoké technické odbornosti  perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě  příjemné pracovní prostředí  motivující finanční ohodnocení  možnost osobního a profesního růstu Motivační dopis a životopis zasílejte na email uvedený níže: E-mail: kariera@elcom.cz

Místo pracoviště: Ostrava - Pustkovec

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: administrátor OS, správce aplikací, správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita