Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KAR-mobil s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11464290709 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Pracovní pozice: Manažer regionu Východní Čechy (servisu autobusů, nákladních a přípojných vozidel)
Místo výkonu práce: Chrudim, Čáslav, Sloupno, Chotěboř a Ledeč nad Sázavou.
Náplň práce:
Vede, koordinuje a řídí pracoviště svěřeného regionu po stránce obchodní, finanční, provozní/technické, a personální. Podpora pracovišť regionu směrem k vedení společnosti.
Obchodní
- Zajištění a koordinace kvalitní péče o zákazníky, jak stávajících, tak i potencionálních nových.
- Zodpovědnost za řešení technických a obchodních záležitostí pro zákazníky.
- Zajištění zakázkového prodeje veškerých produktů společnosti.
- Aktivní spolupráce s obchodním zástupcem regionu.
- Vedení projektů, spolupráce s ostatními úseky společnosti.
Finanční
- Přehled o ekonomických a finančních ukazatelích za region.
- Znalost manažerské finanční výsledovky, výnosů a nákladů jednotlivých pracovišť za region.
- Efektivní systémová práce s pohledávkami zákazníků a náklady jednotlivých pracovišť za region.
Provozní/Technická
- Zlepšování úrovně a kvality servisu vozidel, zodpovědnost za efektivitu činností.
- Zodpovědnost za jednotný styl a profesionalitu pracovišť v rámci řízeného regionu.
- Zodpovědnost za správu a ochranu svěřeného majetku společnosti.
- Zajištění efektivního provozu skladu a distribuce ND.
Personální
- Budování a vedení týmu spolupracovníků jednotlivých pracovišť.
- Zajištění školení a motivace všech podřízených pracovníků.
- Kontrola plnění pracovních úkolů a zodpovědnost za jejich efektivní plnění.
- Vysoké osobní kvality a spolehlivost, smysl pro odpovědnost.
Očekáváme:
- Vyšší odborné vzdělání technického směru.
- Prokazatelná praxe na obdobné pozici 2 roky.
- Energickou osobnost s orientací na výsledek.
- Zkušenosti s vedením lidí.
- Obchodní dovednosti.
- Výhodou je znalost problematiky oprav osobních vozidel, autobusů, nákladních a přípojných vozidel.
- Uživatelskou znalost PC a komunikačních technologií.
Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Mzda ve výši 30.000,- Kč + bonusy a prémie v závislosti na výsledcích regionu.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání.
- Zajímavou, zodpovědnou činnost na vedoucí pozici.
Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné a další benefity.
www.kargroup.cz
V případě zájmu nám zašlete životopis emailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KAR-mobil s.r.o., Bc. Yvona Heliová, kontaktní osoba, yvona.heliova@karmobil.cz