Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elkamet s.r.o.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11537690706 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Náplň práce:

Zajišťování kvality
Provádění denní kontroly výrobků a dokumentování výsledků
Sestavování protokolů o vzorkování
Sestavování a aktualizace plánu kontroly a řízení
Zpracování zákaznických reklamací
Interní analýza chyb a zjištění jejich příčin
Audity výrobků
Dohled nad nápravnými/preventivními opatřeními

Požadujeme:
?SŠ/VŠ – vzdělání - technického směru výhodou
?Znalost TS 16949, VDA
?Znalost FMEA, PPAP, APQP
?NJ komunikativní úroveň, AJ výhodou
?Pokročilá znalost MS Office
?Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří například stravenky, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Elkamet s.r.o., Helena Holubová, volnamista@elkamet.cz, +420 377 194 126