Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Diakonie ČCE - hospic CITADELA

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11392000780 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Diakonie ČCE - hospic CITADELA hledá vhodné uchazeče na pozici všeobecná sestra bez odborného dohledu pro pracoviště hospic CITADELA
POŽADUJEME: odborná způsobilost - v souladu s § 5 zák. č. 96/2004 Sb. (SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, atd.) a platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce); trestní bezúhonnost; respekt ke křesťanským hodnotám;
psychická odolnost; zodpovědnost, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu i samostatně. Výhodou: Praxe v oboru
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v nepřetržitém provozu (tj. včetně sobot, nedělí, svátků) podle rozvržených 12-ti hodinových denních a nočních směn
NABÍZÍME: Odpovídající mzdové ohodnocení: od 15000 Kč + příplatky za noční, víkendy a svátky. Konečná výše hrubé mzdy bez příplatků závisí na vzdělání a praxi. Po zapracování dochází k přehodnocení mzdy. Práci na plný úvazek. Možnost stravování v místě pracoviště. 5 týdnů dovolené. Jedná o zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na poricka@citadela.cz nebo písemně na adresu Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí (můžete donést i osobně na recepci).
ov. 15.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Ing. Ivana Pořická, poricka@citadela.cz