Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO VNITRA

Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11403660762 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče o pracovní pozici

Ministerský rada

ID služebního místa: 30349894 č.j. MV-120182/SP-2016

Obor služby: Vnitřní pořádek a bezpečnost státu

Náplň práce: zajišťování administrativní agendy a organizace; vedení správního řízení podle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, ve znění pozdějších předpisů

Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: magisterský studijní program

Základní požadavky: svéprávnost, bezúhonnost
Minimální požadovaný věk: 18
Zdravotní způsobilost: místo není vhodné pro OZZ/OZP se specifickými požadavky
Stupeň utajení: Vyhrazené
Nezbytné státní občanství ČR: Ano
Zákaz konkurence: Ne
Jazykové zkoušky: Anglický jazyk - standardizovaná JZ - 3

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 13. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou.

Požadované přílohy:
" Žádost o přijetí do služebního poměru; žádost o zařazení na služební místo
" Čestné prohlášení o státním občanství
" Čestné prohlášení o svéprávnosti
" Čestné prohlášení o vzdělání
" Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti
" Prohlášení fyzické osoby o svéprávnosti

Způsob podání žádosti
Datum podání žádosti: 29.09.2016
Adresa/místo osobního podání žádosti: Ministerstvo vnitra
P.O.BOX 95
Nad Štolou 3
170 34 Praha 7
Datová schránka: krk34e3
E-mailová adresa elektronické podatelny: posta@mvcr.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Vlachová, tel. + 420 974 833 292, email: posta@mvcr.cz

Poznámka: obálku označit slovy "Neotvírat" a "Výběrové řízení na služební místo ministerský rada v oddělení styčných pracovníků odboru azylové a migrační politiky, ID 30349894, č.j. MV-120182/SP-2016".

Veškeré informace o VŘ a přílohy ke stažení jsou na stránkách www.mvcr.cz, odkaz úřední deska.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 990 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha