Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Obsluha fitness/Trenér (Německo) - 4113

referenční číslo: 4113 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho zahraničního klienta vlastnícího sportovní areál v Lipsku (Německo) hledáme uchazeče na pozici:

Fitness trenér/Obsluha fitness

POŽADAVKY:

- Alespoň středně pokročilou znalost německého jazyka
- Zkušenost na podobné pozici
- Samostatnost a spolehlivost
- Zájem o sport a výživu
- Příjemné vystupování
- Komunikativnost
- Ochota učit se novým věcem

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovědnost za fitness
- Zajištění sportovní přípravy klientů
- Poradenství ohledně výživy a sportu

CO KLIENT NABÍZÍ:

- Práci v Německu
- Plně zajištěné ubytování a stravování
- Nadstandartní platové ohodnocení (od 50 000 brutto)
- Profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Místo pracoviště: Německo, Lipsko

Region: Německo

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Specializace: instruktor sportu

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha