Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ERLEN s.r.o.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11192490792 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Z: 1.8.2016, a: 9.11.2016, Místo výkonu práce: Masarykova 411, 742 45 Fulnek
Náplň práce: pomocný dělník na zinkovně (flusař), zavěšování zboží na přípravky a noření zboží do zinkové vany, vybírání nečistot ze zinkové vany. Požadujeme: praxe v oboru zinkování - výhodou, ŘP výhodou, svářečský průkaz výhodou, průkaz VZV výhodou, průkaz vazače břemen výhodou. Nabízíme: dohodu o provedení práce, následně možná pracovní smlouvu. Uchazeči se hlásí v pracovní dny 8:00 - 14:00 na adrese provozovny, Ing. Radim Byrtus tel. 775 110 880, p. Šárka Šimková (asistentka ředitele) tel. 775 110 886

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 65 - 75 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

ERLEN s.r.o., Ing. Radim Byrtus, +420 775 110 880