Typ nabídky

Minimální mzda

Senior project manager - s aktivní AJ - Bratislava

referenční číslo: 531 | aktuálnost: 27.09.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • zodpovědnost za project management od přípravy, přes realizaci až po předání celého projektu
  • zodpovědnost za celý projekt ve všech oblastech a všech profesích
  • vedení projektového týmu vč. externích spolupracovníků dle požadavků klienta
  • zpracování standardů projektu pro klienty
  • kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu
  • výběr generálního dodavatele a subdodavatelů
  • zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
  • příprava smluv a smluvních podmínek pro dodavatele
  • reporting pro investora během vývoje projektu a v průběhu realizace
  • plán nákladů a program projektového managementu
  • organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
  • kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • zpracování a projednání návrhů smluv s dodavateli
  • spolupráce s cost managerem při organizaci výběrových řízení
  • spolupráce s TDI na kontrole projekt. dokumentace a v průběhu realizace projektu
  • spolupráce s TDI na kontrole kvality prací
  • organizace předání díla investorovi
  • komunikace s investorem

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání - stavební/ strojní fakulta
  • nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let v řízení rozsáhlých projektů
  • zkušenosti s vedením projektů v oblasti průmyslové výstavby
  • zkušenosti s řízením a vedením projektů nad 500 milionů Kč
  • schopnost komunikovat jasně a efektivně formulovat požadavky
  • prokazatelná schopnost řešit problémy
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • profesionální a pečlivý přístup
  • nezávislé a strategické myšlení
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)

Nabízíme

  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ
  • práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Bratislava

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Slovensko

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské