Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

PLC programátor

referenční číslo: 11480 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Máte zkušenost s programováním strojů ve výrobě? Hledáte zajímavé uplatnění v mezinárodní společnosti? Myslíte si, že jste týmový hráč? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR (30-43.000,- Kč)

Náplň práce

  • Programování PLC, monitorování stavu výrobních

zařízení

  • Analýza chyb a jejich diagnostika
  • Optimalizace strojů ve výrobě
  • Podpora výrobního procesu z pohledu elektroniky
  • Vyhotovení dokumentů v MS Office
  • Zaškolování kolegů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru – elektro

upřednostňováno
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • Praxe v oboru PLC programování
  • Anglický jazyk - alespoň základní znalost

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Výběr zaměstnaneckých benefitů
  • Možnosti osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Uherský Brod

Mzda: 30 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha