Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista štíhlé výroby

(referenční číslo: 11-30-203837/JD)

Pohybujete se několik let v automobilovém průmyslu a znáte metodiky štíhlé výroby? Chtěl byste předávat své zkušenosti? ANO? Pak nám zašlete svůj životopis
Hledáme vhodného kandidáta na pozici

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Vaší náplní práce bude:

  • rozpočtová zodpovědnost za Akademii štíhlé výroby
  • vývoj nových školicích metod a technik
  • rozvoj systému pro sdílení „best practice“
  • odborné poradenství při výstavbě lokálních vzdělávacích center
  • vedení a provádění tréninků a workshopů v akademii štíhlé výroby
  • odborné vedení trenérů štíhlé výroby
  • rozvoj školicího portfolia v oblastech výroba, logistika, administrativa,…
  • interní a externí marketing akademie štíhlé výroby
  • vývoj systému pro kvalifikaci školitelů a jejich hodnocení
  • koordinace a podpora tréninků v rámci Evropy

Požadujeme:

Jako ideální kandidát byste měl mít alespoň středoškolské vzdělání technického směru a praxi min. 5 let v oddělení štíhlé výroby. Nezbytnou je komunikativní znalost anglického jazyka (školení), znalost nástrojů štíhlé výroby a základní znalost systémů EMS a ISO/TS 16949. Také byste měl mít řidičský průkaz sk. B; komunikační, prezentační a organizační dovednosti.

Nabízíme:

Benefity:
Nabídneme Vám bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.), motivační systém odměn a možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Budete mít 5 týdnů dovolené a možnost se stravovat v závodní jídelně.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 70 000 Kč / měsíc
Region: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání