Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239750744 | aktuálnost: 5. 1. 2017

Hlavní odpovědnosti: osazování elektronických součástek, pájení, obsluha testovacích a osazovacích zařízení.
Požadujeme: ochotu pracovat v 12 hod. směnném režimu - 1. týden: Po, Út - denní směna, St, Čt - noční směna, 2. týden: St, Čt, Pá - denní směna, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou, elektrotechnické vzdělání + Vyhláška 50 výhodou.
Nabízíme: 13. Plat, roční bonus dle výkonu, volné víkendy a státní svátky (pouze případné přesčasy se vykonávají v sobotu), 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs.mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání), zákonné příplatky za přesčasové hodiny
OSOBNÍ SCHŮZKU NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM TELEFONICKY na č. 606 781 142 - p. Hana Zlatníková, e-mail: hzlatnikova@tycoint.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o., Hana Zlatníková, hzlatnikova@tycoint.com, +420 606 781 142

Odpovědět na inzerát