Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistentka ředitele kvality s AJ

referenční číslo: 11516 | aktuálnost: 11. 9. 2016

Máte organizační schopnosti, proklientský přístup a jste člověk, který si vždy se vším poradí? Chtěli byste tyto Vaše přednosti uplatnit v nadnárodní výrobní společnosti, kde zároveň můžete na denní bázi komunikovat v anglickém jazyce?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Úspěšná rostoucí společnost hledá posilu do oddělení kvality na pozici:

ASISTENTKA ŘEDITELE KVALITY s AJ (30-37.000,- Kč)

Náplň práce

  • plánování pracovního kalendáře nadřízeného
  • spolupráce na aktuálních projektech
  • administrativní podpora oddělení
  • příprava podkladů k prezentacím
  • zpracování zápisů z meetingů
  • komunikace s dalšími odděleními napříč společností (vývoj, výroba, kvalita, konstrukce)
  • reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk – pokročilou znalost (slovem i písmem), denní využití
  • MS Office – dobrou znalost
  • perfektní organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využití mateřské školky přímo ve společnosti
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha Západ (dostupnost MHD do 20 min. z okraje Prahy)

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha