Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

advokátní kancelář Šrubař & Partners

Advokátní koncipienti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10696820792 | aktuálnost: 15. 7. 2016

  • VŠ vzdělání v právním magisterském studijním programu (vhodné i pro čerstvé absolventy, možnost začít i před státnicemi), komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost a důslednost, časová flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení, bezúhonnost, znalost práce na PC - MS Office, znalost AJ výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce: zaměření na civilní procesní právo a také pohledávky, příprava návrhů právní dokumentace, úprava, kontrola a analýza právního řešení, příprava podkladů pro právní jednání,
účast na jednáních, zastupování a komunikace se třetími stranami, spolupráce s ostatními zaměstnanci, ostatní přidělené úkoly podle pokynů nadřízeného pracovníka.
Mzda 15 000 Kč + odměny, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned nebo dle domluvy (po státnicích), KO: Dihlová Irena Bc., tel.: 246 082 444, nabídku zašlete na e-mail: dihlova@srubar.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha