Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pojišťovna a.s.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11371660753 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - práce z domu.
Pracovní náplň
- Telefonické sjednávání schůzek s klienty České pojišťovny
- Zaznamenávání dat do interní databáze
- Zjišťování zpětné vazby od klientů
- Úzká spolupráce s obchodním týmem a krajským ředitelem
- Administrativa spojená s výkonem práce
Požadujeme
- Příjemný a milý projev po telefonu
- Min. středoškolské vzdělání s výučním listem
- Znalost ČJ - mluvená i psaná forma
- Zápal pro úspěšnou práci
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu
Nabízíme
- Maximální odbornou a praktickou pomoc
- Spolupráci na DPP
- Možnost práce při studiu, pro maminky/tatínky na rodičovské dovolené, …
- Získání praxe a možnost další spolupráce v rámci týmu
- Zajímavou odměnu
- Flexibilní pracovní doba
- mobilní telefon, slevy na produkty ČP a další výhody
Místo výkonu práce: home office
Nástup: ihned nebo dohodou
Kontakt: zuzana.budinova@ceskapojistovna.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 5 000 - 10 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha