Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AGRI CS a.s.

Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10352170771 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Požadavky: Mechanici zemědělských strojů
Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových zákazníků
- Jednání se zákazníky
- Příprava cenových nabídek
- Prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
- Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
- Práva zákaznického portfolia v daném regionu
- Plnění obchodních cílů společnosti
- Pravidelný reporting
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Praxe a zkušenosti v oblasti služeb vítána
- Znalost práce na PC ( EXEL, WORD, Internet …)
- Schopnost plánovat, řídit a organizovat svoji činnost v souladu s požadavky
- Samostatné vedení obchodních jednání a prezentaci
- Vysoké pracovní nasazení
- Komunikační schopnosti
- Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- Flexibilitu
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- PPS
Jazykové vzdělání:
- Angličtina vítána
Nabízíme:
- Zajímavou stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení ( základní mzda + odměny z obratu )
- Mobilní telefon, služební automobil
Životopisy zasílat na email: LenkaNowakova@seznam.cz
Místo výkonu práce:GRI CS a.s. Dobříš, Rybníky 1, 26301 Dobříš

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AGRI CS a.s., Zuzana Kosíková, kosikova@agrotec.cz, +420 519 402 152